KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12213211

nr 1221 3211

Etsning

Axel Fridell (1894-1935), Sverige. Byggnader, signerad. Motivet: 19,5x14

Utrop:

600 kr

Såld:

700 kr

måndag 3 december 2018
kl 18:32:14